Nadia & Hary

Надзвичайно задоволені співпрацею з Іваном та командою WerStudio! Іван був дуже уважним до деталей у підготовці, ясно розповів та пояснив усі нюанси зйомки, як отримати найвищу якість відео. Команда WerStudio не шкодувала часу щоб досягти найкращого результату та порадувати нас! Кожна емоція, кожна подія та посмішка з дня нашого весілля тепер залишиться назавжди з нами! Дякую WerStudio!!! Ви супер!

Wedding in Lviv, Ukraine

Юрій & Анна

Вони сповідують правило:

ЗАМОВНИК ЗАВЖДИ ПРАВИЙ!

Тому завжди враховують його думку. Та це не заважає їм проявляти власну креативність і впроваджувати свої ідеї і бачення в життя. Вміють знаходити баланс та гармонію не тільки світла й тіні, а й у поєднанні свого бачення та смаку замовників, вибудовуючи гнучку лінію співучасті.
Результатом нашої співпраці залишилися задоволеними. І напрацьовані фото, відео не перестають дарувати радість і захоплення нам і нашим гостям. Особливо те, що стосується новизни подачі і вибору матеріалів.

РАДИМО ЗВЕРТАТИСЯ!!!

Wedding in Lviv, Ukraine

Марія & Олександр

Ось вже 5-ий рік поспіль наша сім‘я є дуже задоволеними клієнтами WerStudio! Хоча правильно буде сказати не клієнтами, а друзями, тому що Іван та Мирося - це не лише професіонали своєї справи, а ще й надзвичайно хороші люди, з якими завжди цікаво поспілкуаватись та провести час. 
Ми з дружиною живемо у Тернополі, але коли плануємо свою чергову фотосесію, то навіть не розглядаємо Тернопільських фотографів, бо в нас є свої, найкращі і це Werstudio!

Wedding in Ternopil, Ukraine

Аля & Дима

Посмотрела фото... Нереальные они просто!!! Нам очень понравились!!! Спасибо Вам, за эти эмоции )))

Я проплакала все видео... Не знаем какие слова подобрать, что бы высказать Вам свою благодарность. Низкий поклон! И большое спасибо!!)

Wedding in Lviv, Ukraine

Наталя & Тарас

Werstudio - Ви мегакруті! Вражає індивідуальний підхід і професійність в ваших роботах. Майбутнім нареченим радимо насолоджуватися в свій особливий день і повністю покластися на професіоналів свого діла, тоді будете мати фільм-шедевр:)) Жоден момент не уникнув їх уваги, навіть коли ви самі щось пропустите, все одно будете мати це на своєму відео :))

Wedding in Lviv, Ukraine

Наталя & Андрій

Werstudio - це не просто професійна команда, яка допомогла запам'ятати наше свято в HD форматі найвищої якості, але й чудова сім'я, з якої варто брати приклад. Процес запису відео та фотосесії згадуємо із посмішкою на обличчі, адже все проходило в надзвичайно невимушеній та приємній атмосфері, що і є запорукою справжніх та щирих кадрів. Відео та фото нашого весілля - це справді сумлінно виконана робота неймовірно позитивних людей, яку хочеться переглядати знову і знову. Щиро дякуємо вам за висококласну роботу та тепле ставлення! Всім рекомендуємо!

Wedding in Lviv, Ukraine